Kontakt: +420 774 948 899

O nás

Kvalita jako naše povinnost.

15 let zkušeností

Jsme Investfirm s.r.o., a naše působení na trhu se datuje od roku 2008. Během těchto více než patnácti let jsme se vypracovali do pozice spolehlivého partnera v oblasti svařování konstrukcí, výroby cisteren a kontejnerů a zámečnických a lakýrnických prací.

Kdo jsme?

Investfirm je společnost, která se může pyšnit dlouholetou historií poskytování vysoce kvalitních svařečských, zámečnických a lakýrnických služeb. S naším působením od roku 2008 jsme si získali pevnou pozici na trhu a stali se důvěryhodným partnerem pro mnoho klientů v oblasti výroby konstrukcí, cisteren a podvozků železničních vagonů.

Naše společnost je pyšná na svoji schopnost pohotově reagovat na různorodé požadavky zákazníků. Jsme si vědomi významu kvality a spolehlivosti ve strojírenském průmyslu, a proto jsme vždy zaměřeni na dosažení nejvyššího standardu v naší práci.

Co děláme?

Investfirm provozuje své služby nejen v České Republice, ale i v Chorvatsku, což nám umožňuje poskytovat našim klientům komplexní řešení při výrobě a údržbě technických konstrukcí. Naši zákazníci v obou zemích mohou spoléhat na naši odbornost, flexibilitu a vysoký standard výkonu.

Jsme hrdí na naši pracovní sílu, která je složena z týmu zkušených odborníků, kteří jsou oddáni naší vizi poskytovat služby nejvyšší kvality. Věříme, že kvalitní práce a spokojenost našich klientů jsou základem našeho úspěchu.

V Investfirm se vždy snažíme překonat očekávání našich zákazníků a tím pomáhat našim klientům růst a dosáhnout svých cílů. Jsme váš partner ve strojírenském průmyslu, kterému můžete důvěřovat.

Partneři, kteří nám důvěřují

Společně dosáhneme špičkových výsledků

Společnost Investfirm je specializovaným poskytovatelem služeb v oblasti svařování, zámečnické práce a lakýrnictví v souvislosti s výrobou nákladních železničních vagonů, cisteren a podvozků.

Jsme si vědomi významu kvality ve strojírenském průmyslu, a proto jsme vždy zaměřeni na dosažení nejvyššího standardu.

01

Kvalita

Záruka špičkové kvality ve strojírenství.

02

Odbornost

Více než patnáct let zkušeností v oboru.

03

Spolehlivost

Plníme sliby a dodržujeme dohodnuté termíny.

...abychom vaše cesty zjednodušili.

S Investfirm získáte partnera, na kterého se můžete spolehnout, a který vám pomůže dosáhnout cílů ve strojírenském průmyslu.

Důrazně se zavazujeme k tomu, abychom nabízeli služby nejvyšší kvality a byli pružní v přizpůsobení se individuálním potřebám každého zákazníka. Jsme hrdí na naši reputaci spolehlivé a důvěryhodné společnosti a naším hlavním cílem je poskytovat vám nejlepší řešení ve strojírenském průmyslu. Jsme Investfirm, vaše spolehlivá volba pro technické výzvy.